Про нагородження до Дня працівника лісу

• 09.09.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  09.09.2020                                                                                            № 232 од

м.Фастів

Про  нагородження

до Дня працівника лісу

За  високий професіоналізм,  добросовісне виконання посадових  обов’язків, сумлінну працю та з нагоди відзначення Дня  працівника лісу, керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Оголосити подяку  виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального  заохочення в  розмірі 621 грн. 12 коп.  урахуванням податків:

• Блейчику Максиму Сергійовичу  – старшому майстру  лісу Фастівського лісництва  ДП «Фастівське лісове господарство».

1. Начальнику фінансово – господарського  відділу, головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити матеріальну винагороду  в  розмірі 621 грн. 12 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2020 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук