Про нагородження до Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

• 04.09.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від    01.09.2020                                                                                                                  № 225 од

Про нагородження  до Дня

працівників нафтової, газової  та

нафтопереробної промисловості України

За  значний внесок у розвиток  економічної діяльності, безаварійне та  безперебійне  газопостачання населенню м.Фастів, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та  з нагоди  відзначення  Дня  працівників нафтової, газової  та нафтопереробної промисловості України,  керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення  в  розмірі  621 грн. 12  коп. кожному, з урахуванням податків, а саме:

– Барзаку Юрію Миколайовичу – майстру групи аварійно-відновлюваних робіт Васильківського відділення АТ «Київоблгаз» ***;

– Корчемній Олені Іванівні – майстру групи припинення та відновлення розподілу природного газу Васильківського відділення АТ «Київоблгаз» – *** ;

1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 1242 грн. 24 коп. за рахунок коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2020 рік», програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки.

Міський голова                                                    М.В. Нетяжук