Про нагородження до Дня працівників освіти

• 25.09.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від    24.09.2020                                                         №  251 од

Про  нагородження  до  Дня   працівників освіти

За високі досягнення  в організації навчально-виховного процесу, відданість  педагогічній справі, особистий внесок у розвиток освіти міста та з нагоди святкування Дня працівників освіти, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Нагородити грамотою виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального  заохочення в  розмірі 621 грн. 12 коп.  з  урахуванням податків:

Місюру Олександра Михайловича, завідувача господарством Фастівської школи народної майстерності;

Салтикову Тетяну Олексіївну, директора ЗДО №8 «Джерельце»

Марчук Раїсу Денисівну, вихователя – методиста ЗДО №5 «Сонечко»

Стрельбіцьку Раїсу Василіївну, музичного керівника ЗДО №10 «Малятко».

Петренко Ірину Миколаївну, методиста, керівника гуртка, КЗ ФМР «ФЦПР»

Ковтун Світлану Миколаївну, вчителя початкових класів Фастівської ЗОШ І-ІІІ

ст.№1

Смірнову Ольгу Олександрівну, вчителя математики Фастівського академічного ліцею № 2

Дьорнер Людмилу Віталіївну, заступника директора з навчально-виховної роботи ФНВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.№3»

Люльку Інну Анатоліївну, бібліотекаря Фастівської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст.№4 з поглибленим вивченням іноземних мов

Ланову Тетяну Анатоліївну, вчителя хімії Фастівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, (ід.код.2500408208);

Шеремету Ольгу Йосипівну, вчителя образотворчого мистецтва ФНВК «ЗОШ І-ІІІ ст №7-ЦВПВ «Гарт»

Мельниченко Альону Ігорівну, вчителя початкових класів Фастівського академічного ліцею №9

Наливайко Світлану Олегівну, вчителя інформатики ФНВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№10-Гімназія»

Дехтярову Анастасію Володимирівну, вчителя початкових класів ФНВК «ДНЗ-ЗОШ І ст.№11»

Куцоп̓ят Надію Гаврилівну, вчителя хімії Фастівського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ст. з інституційною формою навчання Фастівської міської ради

Погорельцеву Світлану Анатоліївнувикладача КЗ ФМР «Фастівська дитяча

музична школа», заступника директора з навчально-виховної роботи,

Головко Людмилу Веніамінівнувикладача КЗ ФМР «Фастівська дитяча

музична школа»

2.Начальнику  фінансово – господарського   відділу, головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 10559  грн.  04 коп. .  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2020 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів на2018-2021 роки».

Міський голова                                                     М.В.Нетяжук