Про нагородження до Дня рятівника

• 05.09.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  04.09.2019                                                                                            № 291 од

м.Фастів

Про  нагородження  до

Дня  рятівника

За  добросовісне виконання службових обов’язків, професійну майстерність в гасінні пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій, високий професіоналізм,  активну життєву позицію та в зв᾽язку  з святкуванням  Дня рятівника, керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення  в  розмірі   496 грн. 89  коп. кожному, з урахуванням податків, а саме:
  • Провідному інспектору Фастівського районного сектору Будовому Артему Валерійовичу;
  • Старшому водію-пожежному 30-ї державної пожежно-рятувальної частини (м.Фастів) Антоненку  Євгену Ігоровичу;
  • Пожежному-рятувальнику 30-ї державної пожежно-рятувальної частини (м.Фастів) Обертасу В’ячеславу Миколайовичу;
  • Пожежному-рятувальнику 30-ї державної пожежно-рятувальної частини (м.Фастів) Шматку Юрію Тарасовичу;
  • Пожежному-рятувальнику 30-ї державної пожежно-рятувальної частини (м.Фастів) Корнієнку Олегу Петровичу.
  1. Начальнику фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 2484 грн.45 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2019 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук