Про нагородження до Міжнародного дня музеїв

• 15.05.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 14.05.2020                                                                                 №138 од

м. Фастів

Про нагородження

до  Міжнародного дня музеїв

В зв’язку з відзначенням Міжнародного дня музеїв,  за  сумлінну працю,  відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

1. Нагородити грамотою виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріальної винагороди в  розмірі 621 грн. 12 коп. кожному, з урахуванням податків, а саме:

• Марусяк Валентину Василівну – старшого зберігача фондів КЗ ФМР «Фастівський державний краєзнавчий музей»;
  • Попову Тамару Борисівну – старшого доглядача КЗ ФМР «Фастівський державний краєзнавчий музей»;
  • Цяпич Галину Василівну – старшого наукового співробітника, в.о. головного зберігача фондів КЗ ФМР «Фастівський державний краєзнавчий музей.
  1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 1863 грн. 36 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку          м. Фастова на 2020 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський голова                                                    М.В. Нетяжук