Про нагородження до Міжнародного дня волонтера

• 06.12.2019

ФАС

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

04.12.2019                                                                                       396од

м. Фастів

Про нагородження  до

Міжнародного дня волонтера

За активну громадську позицію, підтримку та допомогу військовослужбовцям та жителям сходу України, особистий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди Міжнародного дня волонтера, керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення   в розмірі   621 грн.               12 коп., з урахуванням податків:

– Пузиревичу Вадиму Анатолійовичу – волонтеру.

1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити матеріальну винагороду в розмірі 621  грн. 12 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2019 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський голова                                                           М.В.Нетяжук