Про нагородження  до  Всеукраїнського дня бібліотек

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 19.09.2019                                                                                                                             № 307 од

Фастів

Про нагородження  до

Всеукраїнського дня бібліотек

В зв’язку з відзначенням Всеукраїнського дня бібліотек за багаторічну сумлінну працю,  вагомий внесок у бібліотечну справу, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Нагородити грамотою виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення  в  розмірі   496 грн. 89  коп. кожному, з урахуванням податків, а саме:

–  Тубелець Наталію  Іванівну – провідного бібліотекаря КЗ ФМР «Фастівська міська бібліотека»;

– Островську Людмилу Вікторівну – провідного бібліотекаря Фастівського академічного  ліцею №2.

1. Начальнику фінансово – господарського   відділу- головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 993 грн. 78 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2019 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук