Про  нагородження Манько Л.П.

• 04.06.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 04.06.2019                                                                                             №.176 од..

м.Фастів

Про  нагородження

Манько Л.П.

За активну життєву позицію, вагомий особистий внесок в розвиток мікрорайону  Завокзалля  та з нагоди відзначення ювілею,   керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Нагородити грамотою виконавчого комітету Фастівської міської ради Манько Ларису Петрівну, голову вуличного комітету мікрорайону  Завокзалля, з виплатою матеріального  заохочення в  розмірі 248 грн. 45 коп., з урахуванням податків.
  2. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру Міхєєвій О.О., нарахувати та виплатити матеріальну винагороду в розмірі 248 грн.45 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2019 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський голова                                                    М.В. Нетяжук