Про нагородження  учасників  ліквідації  аварії  на ЧАЕС

• 10.12.2019

Від 10.12.2019                                                          № 399од

м.Фастів

Про нагородження  учасників

ліквідації  аварії  на ЧАЕС

З метою вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Оголосити подяку Виконавчого комітету Фастівської міської ради учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, з виплатою матеріального  заохочення в  розмірі 621 грн.12 коп. кожному, з урахуванням податків,  а саме:
  • Смірнову Володимиру Валерійовичу;
  • Силенку Миколі Анатолійовичу;
  • Бойку Сергію Леонідовичу;
  • Бондар Віктору Трохимовичу;
  • Мойсеєнку Віталію Андрійовичу;
  • Трикопі Олегу Анатолійовичу;
  • Воложанінову Юрію Олексійовичу;
  • Фріч Володимиру Федоровичу;
  • Кузніцову Олексію Васильовичу;
  • Рай Генадію Леонідовичу;
  • Світлицькій Валентині Володимирівні;
  • Олійнику Володимиру Пилиповичу.
  1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 7453 грн. 44 коп. за рахунок коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2019 рік», програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у  м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський голова                                                   М.В.Нетяжук