Про нагородження з нагоди 34-ї річниці Чорнобильської катастрофи

м. Фастів

Про нагородження з нагоди 34-ї річниці

Чорнобильської катастрофи

За мужність та проявлений героїзм при ліквідації  наслідків аварії на ЧАЕС, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Оголосити подяку Виконавчого комітету Фастівської міської ради учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, з виплатою  матеріального заохочення у розмірі 621 грн. 12 коп. кожному,  а саме:
  • Шараєвському Володимиру Михайловичу ***;
  • Коротенку Олексію Демидовичу ***;
  • Сіленку Миколі Анатолійовичу ***;
  • Блейчик Валерію Олексійовичу ***.
  1. Начальнику  фінансово –  господарського     відділу –   головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 2484 грн. 48 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку    м. Фастова на 2020 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський голова                                                                       М.В. Нетяжук