Про нагородження з нагоди Дня журналіста

• 29.05.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 28.05.2020                                                                                                         №  152 од

Про нагородження  з нагоди

Дня журналіста

З нагоди святкування Дня журналіста, за активну життєву позицію, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення  кожному в розмірі 621 грн. 12 коп. , з урахуванням податків,   а саме:

-Урлаповій  Людмилі  Іванівні,  відповідальному секретарю редакції Фастівська газета «Перемога», ідентифікаційний номер ***

– Кабановій  Юлії  Михайлівні, головному редактору журналу «Наш городок» та сайту Фастів Newz.City, ідентифікаційний номер ***

-Калініченко Анні Сергіївні, журналісту телеканалу FASTIV.TV, **

-Чернишенку  Олександру Вікторовичу, керівнику інформаційної агенції «Погляд», ідентифікаційний номер ***.

2.Начальнику  фінансово – господарського   відділу –  головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 2484 грн. 48 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2020 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський   голова                                                                 М.В.Нетяжук