Про нагородження  з нагоди  Дня журналіста

• 10.06.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    06.06.2019                                                                                                                                                                 № 180 од

Про нагородження  з нагоди

Дня журналіста

З нагоди святкування Дня журналіста, за активну життєву позицію, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення  кожному в розмірі 621 грн. 12 коп. , з урахуванням податків,   а саме:

–  Раковій Олені Сергіївні– кореспонденту журналу «Наш Городок»;

–  Чернишенку Олександру – керівнику інформаційної агенції «Погляд»;

–  Цимбалюку Євгену – журналісту  інтернет-телеканалу «Fastiv-TV»;

–  Урлапову  Віктору Леонідовичу – директору, головному редактору ПП «Редакція Фастівської газети «Перемога».

Міський  голова                                                                     М.В.Нетяжук