Про направлення гр. *** до психоневрологічного інтернату

• 24.10.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.10.2019                                                                                                                                           № 507

м. Фастів

Про направлення гр. ***

до психоневрологічного інтернату

З метою забезпечення прав та інтересів підопічних, створення належних умов проживання, соціально-побутового обслуговування та надання медичної допомоги, відповідно до Постанови КМУ від 14.12.2016 року №957 «Про затвердження Типового положення про психоневрологічний інтернат», Постанови КМУ від 26.06.2019 року №576 «Про затвердження Порядку надання соціальних послуг особам з інвалідністю та особам похилого віку, які страждають на психічні розлади», наказу Міністерства соціальної політики України від 17.08.2017 року №1325 «Про затвердження форм документів, необхідних для надання соціальних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю», відповідно до протоколу засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради від 4 жовтня 2019 року №9 та керуючись підпунктом 4 пункту „б” частини першої статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Направити недієздатного гр. ***, ***р.н., зареєстрованого за адресою: *** до психоневрологічного інтернату.
  2. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради підготувати відповідне клопотання до Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Давиденко О. П.

Міський голова                                                                                М. В. Нетяжук