Про невідкладні заходи щодо забезпечення запобігання спалаху гострої респіраторної хвороби COVID 19

• 18.03.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від     18.03.2020                                                                                    №  82 од

Про невідкладні заходи щодо

забезпечення запобігання спалаху гострої

респіраторної хвороби COVID 19

На виконання пункту 3 рішення Ради національної безпеки і оборони України  від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби CJVID 19, спричиненої коронавірусом  SARS CoV-2», введеного Указом Президента України В.Зеленського від 13 березня 2020року №87, керуючись п.20 ч. 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівнику КП ФМР «Фастівводоканал» провести заходи з підвищення контролю за системами водопостачання та водовідведення у місті Фастові.

2.Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

Міський  голова                                                                       М.В. Нетяжук