Про обмеження використання поліетиленових пакетів в магазинах та точках продажу товарів

• 10.04.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 17-LІ-VІІ

від 04.04.2019 року

Про обмеження використання поліетиленових пакетів

в магазинах та точках продажу товарів

З метою збереження навколишнього природного середовища та вирішення екологічної проблеми, пов’язаної з використанням та утилізацією поліетиленових пакетів, відповідно до ст. 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», беручи до уваги розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 820-р «Про схвалення Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року», керуючись ст. 25, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Рекомендувати суб’єктам господарювання сфери торгівлі пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів – біологічні полімерні чи паперові пакети, багаторазові торбини тощо.
  2. Відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та  екології спільно з відділом з питань інформаційного забезпечення та по роботі зі ЗМІ організувати роботу з місцевими засобами масової інформації щодо висвітлення  інформації  про шкідливість  пластикової  тари  та упаковки  для  довкілля  і доцільністьо бмеження її використання в побуті, переваги використання еко-безпечних пакувальних матеріалів.
  1. Управлінню освіти виконавчого комітету міської ради організовувати інформаційно-просвітницьку роботу в закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти міста щодо негативного впливу на довкілля від використання синтетичних пакувальних матеріалів, переваг використання еко-безпечної тари.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з капітального будівництва, постійну комісію з питань земельних відносин, екології та містобудування.

Міський голова                                                                                          М.В. Нетяжук