Про оформлення технічної документації на підключення до електричних мереж електроустановки на пл.Соборна у м.Фастів

• 04.10.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

02.10.2019                                                                                                               № 322од

Фастів

Про оформлення технічної документації

на підключення до електричних мереж

електроустановки на пл.Соборна у м.Фастів

Для облаштування місця відпочинку загального користування на площі Соборній, враховуючи необхідність вирішення технічних питань щодо підключення до електричних мереж електроустановки, при проведенні реконструкції площі Соборна в м.Фастів, Київської області, керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. В.о.начальника відділу містобудування та архітектури – Мартинюк Наталії Василівні підготувати викопіювання та ситуаційний план території площі Соборної (із зазначенням місця розташування РЩ), яка знаходиться на землях загального користування у місті Фастові.
  2. Начальнику відділу ЖКГ – Зоренко Олені Аркадіївні надати до Фастівського РП ПАТ «Київобленерго» документи для оформлення технічної документації на підключення електроустановки на пл.Соборна у місті Фастові.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук