Про оголошення конкурсу №26 на право пасажирських перевезень на міському автобусному маршруті загального користування №18 «Привокзальна площа – Мехколона»

• 22.05.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20.05.2019                                                                                                             № 273

м.Фастів

Про оголошення конкурсу №26 на право

пасажирських перевезень на міському

автобусному маршруті загального користування

№18 «Привокзальна площа – Мехколона»

У зв’язку із закінченням терміну дії договору на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті, відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», керуючись пп.12, п.а ч.І ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 19.02.2018 року №95 «Про здійснення функцій робочого органу по проведенню конкурсу на право пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування», виконавчий комітет вирішив:

1. Оголосити конкурс №26 на право здійснення перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №18 «Привокзальна площа – Мехколона» та затвердити об’єкт конкурсу (додаток 1).
  2. Затвердити умови організації та проведення конкурсу (додаток 2).
  3. Затвердити вимоги до об’єкту конкурсу (додаток 3).
  4. Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу (додаток 4).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б..

Міський голова                                                                                         М.В. Нетяжук

Додатки 1-4