Про оголошення конкурсу №27 на право пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування

• 02.07.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від _02.07.2019                                                                                                             № __367____

м.Фастів

Про оголошення конкурсу №27 на право

пасажирських перевезень на міських

автобусних маршрутах загального користування

У зв’язку із закінченням терміну дії договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», керуючись пп.12, п.а ч.І ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 19.02.2018 року №95 «Про здійснення функцій робочого органу по проведенню конкурсу на право пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування», виконавчий комітет вирішив:

1. Оголосити конкурс №27 на право здійснення перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування та затвердити об’єкти конкурсу (додаток 1).
  2. Затвердити умови організації та проведення конкурсу (додаток 2).
  3. Затвердити вимоги до об’єкту конкурсу (додаток 3).
  4. Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу (додаток 4).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б..

Міський голова                                                                                         М.В. Нетяжук

Рішення 367, ДОДАТКИ