Про організацію і проведення колективних переговорів та укладення колективного договору

• 17.08.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 15.08.2019                                                                                                         №272 од

м.Фастів

Про організацію і проведення колективних переговорів

та укладення колективного договору.

Згідно із Законом України «Про колективні договори і угоди», Законом України « Про соціальний діалог в Україні» та письмовим повідомленням:  Незалежної профспілкової організації  апарату Фастівської міської ради та її виконачих органів; «Профспілки працівників державних установ»; «Профспілки працівників соціальної сфери України Київської обласної ради»; Профспілкової первинної організації  працівників виконавчих органів Фастівської міської ради всеукраїнської незалежної професійної спілки  «Захист праці», керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Розпочати колективні переговори щодо укладення колективного договору;
  2. Сформувати робочу комісію для ведення колективних переговорів щодо розробки колективного договору у складі 14 осіб із рівним представництвом  від  сторін:

Алісєєнко Людмила Миколаївна-начальник загального відділу;

Міхеєва Ольга Олегівна- начальник  фінансово-господарського відділу – головний бухгалтер;

Скурська  Катерина Ігорівна – заступник начальника  фінансового управління;

Змаженко Людмила Анатоліївна- начальник служби у справах дітей та сім’ї;

Кринична  Наталія Юріївна-головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення УСЗН;

Барна Вікторія Петрівна- завідувач сектору державних соціальних інспекторів УСЗН;

Болілий  Юрій Михайлович- заступник начальника управління – начальник відділу з питань праці УСЗН

– від адміністрації:

Нетяжук Михайло Володимирович- міський голова;

Зикова Олена Борисівна – перший заступник міського голови;

Ясінський Сергій Анатолійович- секретар міської ради;

Давиденко Олена Павлівна- заступник міського голови з гуманітарних питань;

Тхоржевська Леся Олександрівна- керуючий справами виконавчого комітету;

Рудяк Тимофій Ярослівович- заступник міського голови з питань капітального будівництва;

Мельниченко Анна Валеріївна- начальник  юридичного управління

1. Визначити:

3.1 Місцем проведення засідання робочої комісії кімнату № 109

3.2 Днем засідання робочої комісії, як правило, кожний   понеділок ( за потребою)

1. Перше засідання робочої комісії провести 19.08.2019 року з таким порядком денним:

– обрання голови комісії і його заступника;

– затвердження порядку (регламенту) засідань робочої комісії;

– затвердження структури проекту колективного договору;

– затвердження графіка розробки розділів проекту колективного договору.

1. Надати членам робочої комісії від профспілкової сторони інформацію, необхідну для ведення колективних переговорів і розробки проекту колективного договору:
  2. 6. Провести загальні збори (конференцію) трудового колективу щодо схвалення проекту колективного договору.

Міський  голова                                                                     М.В.Нетяжук