Про організацію харчування дітей в  закладах дошкільної освіти  міста та  Фастівському навчально  – реабілітаційному центрі у 2020 році

• 26.12.2019

Київськоїобласті

РШЕННЯ

Від 20.12.2019                                                                     № 641

Про організацію харчування

дітей в  закладах дошкільної

освіти  міста та  Фастівському

навчально  – реабілітаційному центрі

у 2020 році

На виконання частини 5 статті 35 Закону України  «Про дошкільну освіту», частини 3 статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», згідно з міською програмою «Дитяче харчування на 2019-2020 роки»  затвердженою рішенням   Фастівської міської ради від  12.12.2019 року № 31-LXIX-VII  , міською комплексною Програмою соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, операції об̕’єднаних сил,  учасників бойових дій  та вшанування пам’яті загиблих на 2019 – 2020 роки, затвердженою  рішенням Фастівської міської ради від 11.12.2018року №4-ХLVІ-VІІ, Порядком організації харчування дітей  у навчальних закладах, підпорядкованих управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради, затвердженим рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 20.12.2019 № 639, керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет вирішив:

1. Організувати раціональне збалансоване харчування дітей в закладах дошкільної освіти та у Фастівському навчально-реабілітаційному центрі з 01.01.2020р.
  2. Встановити, що плата за харчування дітей в закладах дошкільної освіти вноситься щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата, на розрахунковий рахунок управління освіти. Керівники дошкільних навчальних закладів несуть відповідальність за своєчасне надходження батьківської плати. У разі невнесення плати у встановлені строки ці суми стягуються в порядку, визначеному чинним законодавством. Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною дошкільного закладу (у разі хвороби, карантину, санаторного лікування, відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній оздоровчий період (75днів), плата з батьків не справляється).
  3. Встановити, що для вихованців закладів дошкільної освіти:

3.1.  У групах з 10,5 – годинним перебуванням вартість харчування становить  25.00.грн; з розрахунку: 10.00.грн. – міський бюджет (40% від загальної вартості) та 15.00.грн. – батьківська плата (60% від загальної вартості);

3.2. У групах з 24 – годинним перебуванням вартість харчування становить  28.00 грн.; з розрахунку: 11.20 грн.  – міський бюджет (40% від загальної вартості) та 16.80 грн. – батьківська плата (60% від загальної вартості).

4.Встановити, що для вихованців Фастівського навчально – реабілітаційного центру вартість харчування становить 28.00 грн. – 100%  міський  бюджет.

5.Встановити, що плата за харчування не справляється (100% оплачується з міського бюджету) для:

–  дітей – сиріт;

– дітей позбавлених батьківського піклування;

– дітей – інвалідів;

– дітей із сімей, як і отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну   допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

– дітей, батьки яких безпосередньо беруть участь в  операції об’єднаних сил;

– дітей, батьки яких отримали поранення під час проведення антитерористичної операції (операції об’єднаних сил);

– дітей з сімей, батьки яких отримали  інвалідність як  учасники бойових дій;

– дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції (операції об’єднаних сил);

– дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

1. 6. Встановити, що розмір батьківської плати зменшується на 50 % від зазначеної в пункті 3 для дітей:

– батьки яких є учасниками бойових дій;

– дітей з багатодітних сімей;

– дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

1. Оплату комунальних послуг здійснювати за кошти міського бюджету.

8.Рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 08.01.2019№ 2 «Про організацію харчування дітей в  закладах дошкільної освіти міста та Фастівському навчально-реабілітаційному центрі у 2019 році»   вважати такими, що втратило чинність.

1. Контроль за виконаннямцьогорішенняпокласти на заступника міськогоголови

Давиденко О.П.

Міський голова                                                                                   М.В.Нетяжук