Про організацію харчування учнів у  пришкільних таборах з деннимперебуванням дітей, організованих набазі  закладів загальноїсередньої освіти м. Фастова у 2019 році

• 26.04.2019

РШЕННЯ

Від   23.04.2019                                                                              № 205

Про організацію харчування учнів

у  пришкільних таборах з деннимперебуванням

дітей, організованих набазі  закладів загальної

середньої освіти м. Фастова у 2019 році

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розділу 5 «Забезпечення безпечного та змістовного оздоровлення і відпочинку дітей» Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей  «Назустріч дітям»  на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2017 № 8-ХХХV-VІІ,  пунктів 9, 10 рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 28.01.2019року № 20 «Про організацію і проведення оздоровлення, відпочинку дітей м. Фастова у 2019 році», пункту 9 рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 28.01.2019 № 24 «Про затвердження порядку підбору та направлення дітей міста Фастова до закладів відпочинку та оздоровлення за кошти міського бюджету у 2019 році», керуючись п.п.4п.б.ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет вирішив:

1.Забезпечити раціональне збалансоване дворазове гаряче харчування дітей (сніданок, обід)  у пришкільних таборах  з денним перебуванням дітей, організованих на базі закладів загальної середньої освіти.

2.Затвердити грошові нормина організацію  харчування  упришкільних таборах  з денним перебуванням дітей в сумі 25.00. грн.  на один день на одну дитину за рахунок коштів міського бюджету.

3.Оплату комунальних послуг здійснювати за рахунок коштів міського бюджету.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови    Давиденко О.П.

Міський голова                                                                       М.В.Нетяжук