Про організацію та проведення культурно- мистецькогозаходу“Україна – наш спільний дім” за участю учнівської молоді кримсько-татарської громади та міста Фастова

Київськоїобласті

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від     25.10.2019                                                                                                                   № 346 од

Про організацію та проведення культурно-

мистецькогозаходу“Україна – наш

спільний дімза участю учнівської молоді

кримсько-татарської громади та міста Фастова

На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.03.2019 № 218-р “Про затвердження плану заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад держаної внутрішньої політики щодо тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та                                м. Севастополя”, з метою формування єдиного культурного простору України, створення умов для задоволення культурних потреб громадян з числа внутрішньо-переміщених осіб, а також  збереження  культури корінних народів і національностей України, налагодження співпраці та молодіжного спілкування, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Організувати та провести 28-30 жовтня 2019 року культурно-мистецький захід “Україна – наш спільний дім” за участю представників учнівської молоді кримсько-татарської громади та міста Фастова.
  2. Затвердити план заходів по організації та проведенню культурно-мистецького заходу “Україна – наш спільний дім” за участю представників учнівської молоді кримсько-татарської громади та міста Фастова (додаток).
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№ 346 од    від 25.10.2019

План заходів по організації  та проведенню культурно-мистецького заходу

Україна – наш спільний дімза участю представників

учнівської молоді кримсько-татарської громади та міста Фастова

Назва заходу Термін виконання Відповідальні
1. Організувати прийом групи учнівської молоді кримсько-татарської громади. 28-30.10.2019 Давиденко О. П.

Безкровна І. В.

2. Підготувати План проведення культурно-мистецького заходу “Україна – наш спільний дім”за участю учнівської молоді кримсько-татарської громади та міста Фастова з 28.10.2019-30.10.2019.

до 24.10.2019 Єриш Н. Л.

Безкровна І. В.

3. Визначити, сформувати та затвердити склад делегації учнівської молоді міста Фастова, що буде зустрічати та супроводжувати делегацію учнівської молоді кримсько-татарської громади.

до 24.10.2019 Єриш Н. Л.
4. Організувати та забезпечити проживання групи учнівської молоді та супроводжуючих осіб кримсько-татарської громадиу

м. Фастів з 28.10.2019-30.10.2019.

28-30.10.2019 Давиденко О. П.
5. Організувати та забезпечити харчування групи учнівської молоді та супроводжуючих осіб кримсько-татарської громадиу під час перебування у м. Фастів з 28.10.2019-30.10.2019.

28-30.10.2019 Єриш Н. Л.

Безкровна І. В.

6. Підготувати подарункові набори та сувеніри для врученняпредставникам кримсько-татарської громади.

до 28.10.2019 Давиденко О. П.

Єриш Н. Л.

7. Забезпечити транспорт для перевезення учнівської молоді кримсько-татарської громади та міста Фастова. Надати шкільний автобус та замовити послуги з перевезення. 28-30.10.2019 Єриш Н. Л.

Безкровна І. В.

8. Організувати у рамкахпроведення культурно-мистецького заходу “Україна – наш спільний дім”:

– прийом у міськогоголови;

– екскурсію по місту Фастову;

– майстер-клас з українського танцю

у Палаці культури;

– обмін майстер-класами з традиційних

народних ремесел у ФШНМ;

– створення спільного панно “Україна –

спільний дім” у Палаці культури;

– відвідування центру Святого Мартіна;

– зустріч в українських родинах;

– еко-квест у парку “Молодіжний”;

– квест у ЗОШ І–ІІІ ступенів – Центрі

військово-патріотичного виховання “Гарт”;

–   спільний концерт- презентація культур;

– екскурсія с. Ковалівка Васильківського

р-ну.

28-30.10.2019 Давиденко О.П.

Єриш Н.Л.

Безкровна І. В.

9. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням культурно-мистецького заходу “Україна – наш спільний дім” – придбаннятоварів та послуг, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчогокомітетуФастівськоїміської ради по КЕКВ 2282 по загальному фонду.

Жовтень – листопад,

2019 р.

Безкровна І. В.
10. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням культурно-мистецького заходу “Україна – наш спільний дім”– придбання товарів та послуг, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти виконавчого комітетуФастівської міської ради по загальному фонду.

Жовтень – листопад,

2019 р.

Єриш Н. Л.
11. Забезпечити висвітленняінформації про проведені заходи в місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради.

28-30.10.2019 Авксентюк Т.В.

Керуючий справами                                                                                  Л. О. Тхоржевська