Про організацію вручення міжнародної літературної премії імені Василя Портяка

• 07.04.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від     06.04.2020                                                                                                        №  100 од

Про організацію вручення

міжнародної літературної премії

імені Василя Портяка

Відповідно до рішення Фастівської міської ради  від 12.12.2019 №30-LXIX-VII «Про заснування та проведення Конкурсу на присвоєння міжнародної літературної премії імені Василя Портяка», Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на  2017–2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016  № 12-XXII-VII,  протоколу засідання членів журі Міжнародної літературної премії короткої прози імені Василя Портяка від 10.02.2020 року №2, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради:

–  організувати вручення Міжнародної літературної премії  імені Василя Портяка  та презентацію збірки «Точка сходження» з п’ятнадцяти кращих новел і оповідань, які номінувалися на Премії.

– здійснити  виплату грошової винагороди лауреату Міжнародної літературної премії  імені Василя Портяка Карасьову Михайлу Володимировичу у розмірі 10 000 грн (десять тисяч гривень) з урахуванням податків;

–  забезпечити  видання збірки «Точка сходження» з п’ятнадцяти кращих новел і оповідань, які номінувалися на Премії.

1. Витрати, пов’язані з організацією вручення  премії та виданням збірки,  оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму по КЕКВ 2282.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук