Про організацію зустрічі з родинами загиблихучасників АТО

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

________________________________________________________________________________________________________

від    _17.07.2019                                                                                                 №  _247 од__

Про організацію зустрічі з родинами

загиблихучасників АТО

З метою забезпечення належної соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців у зоні проведення антитерористичної операції та вшанування їх пам’яті, відповідно до п. 4.2 Міської комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції,  об’єднаних сил,  учасників бойових дій та вшанування пам’яті загиблих на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням сесії міської ради № 4-ХLVІ-VІІ від  11.12.2018 року, керуючись п. 20, ч. 4, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

1. Організувати зустріч з родинами загиблих військовослужбовців у зоні проведення АТО  з метою презентування відео – доробків про військовослужбовців, які загинули  стримуючи збройну агресію у Донецькій і Луганській областях під час проведення антитерористичної операції, мешканців Фастівської міської громади  напередодні представлення для широкого загалу глядачів, та для організації заходів соціальної підтримки даної категорії сімей на наступне півріччя.
  2. Забезпечити запрошення членів сімей загиблих на зустріч 18 липня 2019 року з організацією частування (чай, кава, солодощі) для забезпечення невимушеності у спілкуванні.
  3. Витрати, пов’язані з придбанням товарів і послуг для організації зустрічі, оплатити за рахунок коштів загального фонду,  виділених ФМЦСССДМ згідно кошторису.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Давиденко О.П.

В.о. міського голови

перший заступник                                                                                         О.Б.Зикова