Про передачу комунального майна на баланс виконавчого комітету Фастівської міської ради з господарського відання комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»

• 23.12.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 6-LХХ -VІІ

від 20.12.2019 року

З метою збереження комунального майна, керуючись ст.ст. 135, 137 Господарського кодексу України, ст.ст. 25, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівтепломережа» передати з господарського відання на баланс виконавчого комітету Фастівської міської ради комунальне майно, а саме: будівлю бойлерної №3, за адресою вул.Г.Прикордонників, 1а.
  2. Створити  і затвердити  склад комісії з прийому-передачі вищевказаної будівлі, згідно додатку.
  3. Передачу вищезазначеного об’єкту оформити актом приймання – передачі.
  4. Керівнику Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівтепломережа» та начальнику фінансово-господарського відділу виконавчого комітету забезпечити оформлення відповідних документів, внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                              М. В. Нетяжук

до рішення міської ради

№ 6-LХХ -VІІ

від 20.12.2019 року

Склад комісії з приймання-передачі

комунального майна

Голова комісії

Ясінський                        –   секретар міської ради;

Сергій Анатолійович

Секретар комісії

Пеньківська                     –  завідувач сектором раціонального використання Ірина Вікторівна                   майна;

Члени комісії:

Зоренко                           – начальник відділу житлово-комунального

Олена Аркадіївна                господарства;

Єзан                                  –  в.о.директора КП ФМР «Фастівтепломережа»;

Андрій Миколайович

Косович                           –   начальник відділу з питань енергозбереження,

Тетяна Богданівна                 енергоефективності та екології;

Мельниченко              –  начальник юридичного управління;

Анна Валеріївна

Міхеєва                          –  начальник фінансово-господарського відділу,

Ольга Олегівна                      головний бухгалтер;

Остапенко                    –  головний бухгалтер КП ФМР «Фастівтепломережа».

Тамара Миколаївна

Секретар міської ради                                                      С.А.Ясінський