Про передачу майна з балансу управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради в господарське відання та на баланс Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал»

• 16.09.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№  5-LХІV -VІІ

від 12.09.2019 року

Враховуючи лист Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради від 19.08.2019 року № 01-09/518 та лист Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал» від 14.08.2019 року № 448, керуючись ст. 135, 136, 137 Господарського кодексу України, ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати з балансу управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради в господарське відання та на баланс комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал» опори та секції паркану.
  2. Створити комісію та затвердити її склад (Додаток №1) по передачі майна з балансу управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради в господарське відання та на баланс Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал».
  3. Керівникам управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради та Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал», забезпечити оформлення відповідних документів, внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку та надати акт прийняття-передачі майна на затвердження міському голові.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міській  голова                                                                   М.В.Нетяжук

до рішення  міської ради

№  5-LХІV -VІІ

від 12.09.2019 року