Про передачу  продуктів   харчування  на баланс Комунального  некомерційного  підприємства Фастівської  районної  ради  “Фастівська центральна районна лікарня”

• 26.03.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 3-LХХІІІ -VІІ

від 24.03.2020 року

З метою ефективного використання продуктів харчування , закуплених за бюджетні кошти в заклади освіти міста Фастова, згідно ПостановиКабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 17.03.2020 року №122 «Про запобігання поширенню на території міста Фастова гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», розпорядження міського голови від 12.03.2020 р. № 74од «Про запобігання поширенню на території міста Фастова коронавірусу COVID-19», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Управлінню освіти забезпечити передачузалишків продуктів харчування, термін споживання яких закінчується в період проведення обмежувальних заходів щодо нерозповсюдження поширення коронавірусної інфекції COVID-19,з балансу закладів освіти на баланс Комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради “Фастівська центральна районна лікарня” на безоплатній основі.

2.Передачу продуктів харчування оформити актом приймання-передачі.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров`я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім`ї та молоді та заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук