Про перемоги та досягнення зразкового ансамблю народного танцю «Унавушка»

Не втомлюються прославляти Фастів творчі колективи міста! Зразковий ансамбль народного танцю «Унавушка» також може похизуватися низкою перемог та нагород!

Наприкінці минулого року колектив взяв участь у Всеукраїнському хореографічному фестивалі-конкурсі  для дітей та молоді “Галицькі фрески”. Танець “Козачок”  – змішана вікова категорія, “ Нові чобітки” – середня  вікова категорія та  “Ліричний”  – старша вікова категорія посіли перше місце.

Вже цього року відбувся  I Всеукраїнський дитячо-юнацький співочо-хореографічний конкурс-фестиваль «Родина» ім. Назарія Яремчука за  підтримки департаменту культури м. Киева. Журі високо оцінили майстерність виконавців Зразкового ансамблю народного танцю “Унавушка”.

У номінації  середня змішана народна хореографія композиція “Козачок” отримала перше місце.

А в третій віковій категорії народної хореографії з композицією “Український дівочий ”  – друге місце.

Оцінювали конкурс високоповажне журі: голова журі з хореографії народний артист України Григорій Чапкіс та народні артисти України Дмитро та Назарій Яремчуки.

Від організаторів I Всеукраїнського дитячо-юнацького співочо-хореографічного конкурсу-фестивалю керівник Доброштан Тетяна Андріївна та балетмейстер Сарапіна Ірина Олександрівна були нагородженні іменними подяками за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури, збереження національних традицій, результативність та високі досягнення в роботі.

Ми дякуємо Вам за роботу! Пишаємось!