Про переведення до позачергової черги на одержання  житла Черниша Володимира Михайловича

Р І Ш Е Н Н Я

Від   24.07.2020                                                                                № 343

Про переведення до позачергової черги

на одержання  житла

Черниша Володимира Михайловича

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, заяву Черниша В.М. про переведення на позачергову чергу, відповідно до ст.ст. 36, 37, 38, 46 Житлового кодексу України, п. 46 Постанови Ради Міністрів УРСР від 11.12.1984 № 470 Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР,  п.18 ст. 13  Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 р. № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей»  та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Перевести Черниша Володимира Михайловича, ***, який зареєстрований за адресою: ***та перебував на квартирному обліку, згідно з рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 183/2 від 08.10.2002 року п.1.3 в першочерговій черзі на одержання житла одноосібно, в позачергову чергу на одержання житла як  інваліда війни ІІ групи, одноосібно з 05.01.2017 року.
  2. Контроль за   виконанням  даного  рішення  покласти   на  заступника міського голови   з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                    М. В. Нетяжук