Про переведення до позачергової черги на одержання  житла Човгана  Валентина Вікторовича

• 11.10.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                                  № …

Про переведення до позачергової черги

на одержання  житла

Човгана  Валентина Вікторовича

Враховуючи пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, заяву Човгана В.В. про переведення на позачергову чергу, рішення Фастівського міськрайонного суду від 13.11.2013 року № 2/381/1474/13,  відповідно до ст.ст. 36, 37, 38, 46 Житлового кодексу України, п. 46 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджені постановою Ради Міністрів УРСР від 11.12.1984 № 470,  п.18 ст. 13  Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 р. № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей»  та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Перевести Човгана Валентина Вікторовича, **** р.н., який перебуває на квартирному обліку за місцем проживання, згідно з рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 211 п.1.2 від 05.10.1999 року в списках на першочергове отримання житла зі складом сім‘ї 3 особи в позачергову чергу, як інваліда війни  ІІ групи,  зі складом сім’ї 2 особи:

–     Човган Валентин Вікторович, ***** р.н. заявник;

• Човган Валерія Валентинівна, **** р.н., донька.

2.Виключити зі складу сім’ї  Човгана Валентина Вікторовича колишню дружину Гордєєву Марію Григорівну, ****** р.н.  та сина Човгана Дмитра Валентиновича, **** р.н., в зв’язку з набуттям права власності на житло.

3.Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на  заступника міського голови     з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                     М. В. Нетяжук