Про переведення до позачергової черги на одержання  житла Омельченка Володимира Володимировича

• 22.01.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 17.01.2020                                                                                                            № 10

Про переведення до позачергової черги

на одержання  житла

Омельченка Володимира Володимировича

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, заяву Омельченка В.В. про переведення на позачергову чергу, відповідно до ст.ст. 36, 37, 38, 46 Житлового кодексу України, п. 46 Постанови Ради Міністрів УРСР від 11.12.1984 № 470 Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР,  п.18 ст. 13  Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 р. № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей»  та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Перевести Омельченка Володимира Володимировича, *** р.н., який перебуває на квартирному обліку, згідно з рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 148 від 15.06.2007 року  на першочерговій черзі зі складом сім’ї *** особи, в позачергову чергу на одержання  житла, як  ***, учасника бойових дій в Афганістані, зі складом сім’ї *** особи:
  • Омельченко Володимир Володимирович, ***р.н., – заявник;
  • ***
  1. Виключити зі складу родини Омельченка Володимира Володимировича, його *** як таких, що не є членами сім’ї інваліда війни.

1. Контроль за   виконанням  даного  рішення  покласти   на  заступника міського голови   з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                     М. В. Нетяжук