Про переведення до позачергової черги на одержання житла Циганкова Віталія Петровича та включення до складу його сім’ї сина **********************

• 12.06.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                                  № …

Про переведення до позачергової черги

на одержання житла

Циганкова Віталія Петровича

та включення до складу його сім’ї

сина **********************

Розглянувши матеріали та протокол громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Фастівської міської ради,  відповідно до ст.46 Житлового кодексу України, п. 46 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Україні, затверджені постановою Ради Міністрів УРСР від 11.12.1984 № 470,  п.18 ст. 13  Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 р. № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей»  та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Перевести Циганкова Віталія Петровича, **** р.н., який перебуває на квартирному обліку згідно з рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 75  від 19.02.2016 року в списках на першочергове одержання житла, в позачергову чергу, як інваліда війни ІІ групи,  який  захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
  2. Включити до складу сім’ї Циганкова Віталія Петровича, **** р.н., малолітнього сина ***************, **** р.н. Склад сім’ї Циганкова Віталія Петровича, з моменту прийняття рішення буде становити 2 особи:
  • Циганков Віталій Петрович, *****р.н.- заявник;
  • ************************, ***** р.н. –син.
  1. Контроль за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                     М.В.Нетяжук