Про підготовку та відзначення у 2019 році 23-ї річниці  Конституції  України

• 12.06.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   10.06.2019                                                                                                                   № 186 од

Про підготовку та відзначення

у 2019 році 23-ї річниці  Конституції  України

На виконання Указу Президента України від 24.04.2019 № 160/2019 “Про відзначення 23-ї річниці Конституції України”, розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2019 № 296 “Про підготовку та відзначення у Київській області 23-ї річниці Конституції України”, Комплексної програми розвитку культури міста Фастова на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради Київської області   від 22.12.2016 № 12-XXII-VII, з метою гідного відзначення у 2019 році Дня Конституції України, враховуючи її важливе значення для розвитку України як демократичної, правової держави, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2019 році 23-ї річниці Конституції України (додаток 1).
  2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2019 році 23-ї річниці Конституції України (додаток 2).
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови       О. П. Давиденко.

Міський  голова                                                                                        М. В. Нетяжук

№  186 од       від 10.05.2019

С К Л А Д

організаційного  комітету  з  підготовки та відзначення

у 2019 році 23-ї  річниці Конституції України

Нетяжук Михайло Володимирович – міський голова, голова оргкомітету
Давиденко Олена Павлівна – заступник міського голови, заступник голови

оргкомітету

Члени оргкомітету:

Авксентюк Тетяна Володимирівна

– начальник відділу з питань

інформаційного забезпечення та по роботі зі

ЗМІ

Алісєєнко Людмила Миколаївна – начальник загального відділу
Безкровна Ірина Володимирівна – начальник управління культури, молоді та

туризму

Єриш Наталія Леонідівна – начальник управління освіти
Зикова Олена Борисівна – перший заступник міського голови
Змаженко Людмила Анатоліївна – головний спеціаліст з питань надання

адміністративних послуг відділу державного

архітектурно-будівельного контролю

Міхеєва Ольга Олегівна – начальник фінансово-господарського відділу
Рудяк Людмила Іванівна – завідувач сектором демократичних ініціатив
Сидоренко Валерій Васильович –     в. о. начальник КП ФМР «Фастів-благоустрій»
Тхоржевська Леся Олександрівна – керуючий справами виконкому
Тягун Олександр Миколайович – завідувач сектором з питань мобілізаційної

роботи

Яценко Інна Анатоліївна – начальник відділу управління персоналом

Керуючий справами                                                                    Л. О. Тхоржевська

№  186 од  від 10.06.2019

З А Х О Д И

з  підготовки та відзначення у 2019 році 23-ї річниці Конституції України

1. Провести  засідання  оргкомітету

Червень,

2019 р.

Нетяжук М. В.

Давиденко О. П.

2. Підготувати і провести урочистості та святковий концерт у міському Палаці культури

26.06.2019 Давиденко О. О.

Безкровна І. В.

3. Підготувати вітання жителям міста з  нагоди відзначення  23-ї  річниці  Конституції  України.

До 24.06.2019 Авксентюк Т. В.
4. Запросити до участі у святкових заходах:

–    представників трудових колективів підприємств, закладів, організацій та установ міста;

–    депутатів міської ради;

–    представників комітетів самоорганізації населення, громадських організацій;

–    учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО.

До 26.06.2019

Алісєєнко Л. М.

Сірченко Л. В.

Рудяк Л. І.

Тягун О. М.,

Бортовська Ж. П.

5. Підготувати розпорядження міського голови для нагородження

До 26.06.2019 Яценко І. А.
6. Придбати квіти для вручення під час нагородження на  урочистій частині заходу.

До 26.06.2019 Безкровна І. В.

7. Провести  роботи  по  благоустрою  міста.

До 26.06.2019 Сидоренко В. В.
8. Забезпечити публічний порядок та медичний нагляд під час проведення заходу.

Повідомити Фастівське відділення поліції та    КНП ФМР “Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” щодо запланованих заходів.

26.06.19

До 24.06.19

Тягун О. М.

Змаженко Л. М.

9. Направити листи керівникам підприємств, організацій, установ, приватним підприємцям з рекомендацією вивісити на будівлях, підпорядкованих їм закладів Державні Прапори України. До 26.06.2019 Алісєєнко Л. М.

10. Провести у міській бібліотеці виставку матеріалів «Конституція України – найвища юридична сила» та у краєзнавчому музеї – тематичну виставку «Оберіг нашої державності» (за окремим планом)

Червень, 2019 р.   Безкровна І. В.
11. У пришкільних таборах провести  години спілкування, бесіди, усні журнали, виставки дитячих малюнків (за окремим планом).

Червень, 2019 р. Єриш Н. Л.
12.

Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням святкового заходу, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.

Червень, 2019 р. Безкровна І. В.

13. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням святкового заходу, оплатити за рахунок цільового або загального фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Червень, 2019 р. Міхеєва О. О.

Керуючий справами                                                                                  Л. О. Тхоржевська