Про підготовку та відзначення в 2020 році у м. Фастів Дня Конституції України

• 16.06.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  12.06.2020                                                                                                                    №164 од

Про підготовку та відзначення

в 2020 році у м. Фастів

Дня Конституції  України

Відповідно до ст. 161 Конституції України, на виконання Комплексної програми розвитку культури міста Фастова на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради Київської області від 22.12.2016 № 12-XXII-VII, Програми “Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та  інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки”, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 08.02.2018               № 16-ХХХVІІ-VІІ, з метою гідного відзначення в 2020 році у м. Фастів Дня Конституції України, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення в 2020 році у м. Фастів           Дня Конституції України (додаток).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови       О. П. Давиденко.

Міський  голова                                                                                        М. В. Нетяжук

№  164 од   від 12.06.2020

З А Х О Д И

з  підготовки та відзначення в 2020 році у м. Фастів Дня Конституції України

Назва заходу Дата та час проведення

1. Організувати та провести урочистості з нагоди Дня Конституції України:

– церемонію підняття Державного Прапора України та національного прапора кримських татар;

– вручення паспортів молодим громадянам міста;

– виступ вихованців дитячої музичної школи та представників ГО «Кримська родина»;

– онлайн-флешмоб з нагоди свята.

26.06.2020

біля адмінбудинку міської ради

медіапростір

Давиденко О. О.

Єриш Н. Л.

2. Підготувати привітання міського голови з нагоди Дня Конституції України та оприлюднити на офіційному сайті міської ради і в місцевих ЗМІ. До 26.06.2020 Авксентюк Т. В.
3. Запросити до участі у святковому заході:

–    представників міськвиконкому;

–    депутатів міської ради;

–    учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО;

–    представників ГО “Кримська родина”                    (м. Київ);

–    представників військової частини А 1728 Військово-Морських Сил Збройних Сил України в ході реалізації Програми допомоги управлінню військової частини А 1728 ВМС ЗУС.

До 26.06.2020

Алісєєнко Л. М.

Сірченко Л. В.

Бобоха Т. Т.

Тхоржевська Л. О.

4. Підготувати розпорядження міського голови для нагородження До 26.06.2020 Яценко І. А.
5. Придбати квіти для вручення під час нагородження та подарунки для молодих громадян міста на  урочистій частині заходу. До 26.06.2020 Савченко Н. М.
6. Замовити та придбати постери для біл-борда. Розмістити постери на рекламних щитах міста.

Святково прикрасити місто.

До 26.06.2020 Савченко Н. М.

Сидоренко В. В.

7. Провести  роботи  по  благоустрою  міста. До 26.06.2020 Сидоренко В. В.
8. Забезпечити медичний нагляд під час проведення заходу.

Повідомити КНП ФМР “Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” щодо запланованого заходу.

26.06.2020

До 26.06.2020

Костюк І. М.
9. Направити листи керівникам підприємств, організацій, установ, приватним підприємцям з рекомендацією вивісити на будівлях, підпорядкованих їм закладів Державні Прапори України. До 26.06.2020 Алісєєнко Л. М.

10. Забезпечити транспорт для перевезення звукової апаратури від Палацу культури до адмінбудинку та у зворотному напрямку для проведення святкового заходу. 26.06.2020 Тхоржевська Л. О.

11. Організувати  зустріч з родинами загиблих військовослужбовців у зоні проведення АТО в умовах адаптивного карантину  для обговорення  заходів соціальної підтримки даної категорії сімей на наступне півріччя. Червень,

Бортовська Ж. П.
12. Забезпечити проживання та харчування представників військової частини А 1728 Військово-Морських Сил Збройних Сил України на період перебування у місті під час проведення заходу. Червень,

Тхоржевська Л. О.

Міхєєва О. О.

13. Забезпечити:

– транспорт для перевезення представників ГО “Кримська родина” за маршрутом: Фастів – Київ – Фастів.

– каву-брейк для  представників ГО «Кримська родина».

Червень,

Єриш Н. Л.

Савченко Н. М.

14. Провести у міській бібліотеці книжкову виставку «Конституція – фундамент правової держави» та у краєзнавчому музеї – тематичну виставку «Оберіг нашої державності» (за окремим планом). Червень,

15.

Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням святкового заходу, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282. Червень,

16.

Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням святкового заходу, оплатити за рахунок цільового або загального фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Червень,

Міхеєва О. О.

17. Витрати, пов’язані з придбанням товарів і послуг для організації зустрічі з родинами загиблих військовослужбовців у зоні проведення АТО, оплатити за рахунок  коштів загального фонду,  виділених ФМЦСССДМ згідно кошторису. Червень,

Бортовська Ж. П.