Про  підготовку та відзначення в м. Фастів   у  2019 році Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

• 10.06.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    06.06.2019                                                                                                      № 179 од

Про  підготовку та відзначення в м. Фастів

у  2019 році Дня скорботи і вшанування

пам’яті жертв війни в Україні

Відповідно до Указу Президента України від 17.11.2000 р.  № 1245/2000  “Про День  скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні”, постанови Верховної Ради України від 20.05.2011 р. № 3430-VI “Про запровадження в Україні особливої церемонії – проведення 22 червня кожного року Хвилини пам’яті по загиблих у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.”, Комплексної програми розвитку культури міста Фастова  на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради Київської області  від 22.12.2016 № 12-XXII-VII, з метою належного вшанування пам’яті загиблих у часи Другої світової війни, керуючись  п.20 ч.4 ст.42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки  та  відзначення в м. Фастів у 2019 році  Дня  скорботи і  вшанування  пам’яті  жертв  війни в Україні (додаток 1).
  2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення  в м. Фастів у 2019 році  Дня  скорботи і  вшанування  пам’яті  жертв  війни  в  Україні (додаток 2).
  3. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на заступника  міського  голови О. П. Давиденко.

Міський  голова                                                                            М. В. Нетяжук

№  179 од   від 06.06.2019

С К Л А Д

організаційного  комітету з  підготовки  та  відзначення в м. Фастів у 2019 році

Дня скорботи і вшанування  пам’яті  жертв  війни  в  Україні

Нетяжук Михайло Володимирович – міський голова, голова оргкомітету
Давиденко Олена Павлівна – заступник міського голови, заступник

голови оргкомітету

Члени оргкомітету

Авксентюк Тетяна Володимирівна – начальник відділу з питань

інформаційного забезпечення та по роботі

зі ЗМІ

Алісєєнко Людмила Миколаївна – начальник  загального відділу
Безкровна Ірина Володимирівна – начальник управління культури, молоді та

туризму

Гірченко Анатолій Васильович – голова  громадської організації інвалідів війни,

Збройних Сил та учасників бойових дій

(за згодою)

Зикова Олена Борисівна – перший заступник міського голови
Змаженко Людмила Анатоліївна – головний спеціаліст з питань надання

адміністративних послуг відділу державного

архітектурно-будівельного контролю

Рудяк Людмила Іванівна – завідувач сектором демократичних ініціатив
Сидоренко Василь Васильович – в. о. начальник КП ФМР «Фастів-благоустрій»
Сірченко Лариса Василівна – начальник відділу організаційного

забезпечення  діяльності ради та її органів

Тягун Олександр Миколайович – завідувач сектором з питань мобілізаційної

роботи

Хромов Микола Миколайович –    голова ради організації ветеранів війни
Яценко Інна Анатоліївна – начальник відділу управління персоналом

Заступник міського голови                                                        О. П. Давиденко

№ 179 од   від 06.06.2019

З А Х О Д И

з підготовки та відзначення в м. Фастів у 2019 році Дня скорботи і

вшанування пам’яті жертв війни в Україні

1. Провести засідання оргкомітету. Червень, 2019 р.

Нетяжук М. В.

Давиденко О. П.

2. Організувати та провести меморіальний та культурно-мистецький захід у міському парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна.

21.06.19

Давиденко О. П.

Безкровна І. В.

3. Забезпечити покладання квітів до пам’ятника воїну-захиснику, встановленого на братській могилі воїнів, які загинули при звільненні Фастова у часи Другої світової війни у міському парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна.

21.06.19 Давиденко О. П.

Безкровна І. В.

4. Забезпечити  висвітлення  у  місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради  інформації щодо заходів з відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

До 17.06.19 Авксентюк Т. В.
5. Забезпечити публічний порядок та медичний нагляд під час проведення заходу.

Повідомити Фастівське відділення поліції та    КНП ФМР “Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” щодо запланованих заходів.

21.06.19

До 20.06.19

Тягун О. М.

Змаженко Л. М.

6. Запросити до участі у заході:

–          учасників бойових дій Другої світової війни;

–          депутатів міської ради;

–          представників громадських організацій та органів самоорганізації населення міста;

–          представників трудових колективів;

–          духовенство.

До 21.06.19

Гірченко А. В.

Хромов М. М.

Сірченко Л. В.

Рудяк Л. І.

Алісєєнко Л. М.

Безкровна І. В.

7. Придбати квіти для покладання до пам’ятника.

До 21.06.19 Безкровна І. В.

8. Провести роботи по благоустрою та упорядкуванню пам’ятників, пам’ятних знаків, могил  загиблих воїнів у Другій світовій війні та прилеглих до них територій.

До 21.06.19. Сидоренко В. В.

9. Організувати та провести у міській бібліотеці  та краєзнавчому музеї тематичні виставки архівних документів, фотоматеріалів, творів мистецтва та літератури.

Червень, 2019 р. Безкровна І. В.

10. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням заходів, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282

Червень,  2019 р. Безкровна І.В.

Заступник міського голови                                                                  О. П. Давиденко