Про підготовку та відзначення в місті Фастові 206-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка

• 28.02.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    27.02.2020                                                                                                           № 57 од

Про підготовку та відзначення

в місті Фастові 206-ї річниці від дня

народження Т. Г. Шевченка

Відповідно до Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові  на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016  № 12-XXII-VII, враховуючи велике духовне та національно-патріотичне значення постаті  Т. Г. Шевченка для українського народу, його спадщини для зміцнення суспільної злагоди, формування у громадян національної свідомості, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в місті Фастові 206-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                  М. В. Нетяжук

№  57 од    від 27.02.2020

з підготовки та відзначення в місті Фастові

206-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка

Зміст заходу Термін виконання Відповідальні
1. Організувати та провести загальноміські культурно-масові, мистецькі та просвітницькі заходи:

–   відкриття художньої виставки у Фастівській школі народної майстерності “Тарасовими шляхами”;

–   урочисте зібрання біля пам’ятника          Т. Г. Шевченку (на розі вулиць               Т. Шевченка та Ф. Брандта);

–   книжкову виставку “В літопис шани і любові…” у міській бібліотеці;

–   тематична виставка “Пророк України – Шевченко” у краєзнавчому музеї.

09.03.2020

09-16.03.2020

Березень,

Давиденко О. П.

Безкровна І. В.

2. Забезпечити широке висвітлення у ЗМІ,     на офіційному сайті міської ради та соціальних мережах інформації про хід підготовки та проведення заходів, присвячених вшануванню 206-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.

до 03.03.2020 Авксентюк Т. В.
3. Направити листа до Фастівського відділення поліції та повідомити НКП ФМР “Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги” щодо забезпечення публічного порядку та належного медичного нагляду в місцях великого скупчення людей під час проведення заходів.

до 06.03.2020

Костюк І. М.

Тягун О. М.

4. Запросити на заходи:

–        представників трудових колективів підприємств, закладів, організацій та установ міста;

–        учнів та вчителів ЗОШ міста;

–        депутатів міської ради;

–        представників органів самоорганізації населення міста, представників громадських організацій;

–        духовенство міста та козаків Фастівського козацького куреня Українського козацтва.

до 06.03.2020

Алісєєнко Л. М.

Сірченко Л. В.

Рудяк Л. І.

Безкровна І. В.

5. Провести роботи по благоустрою прилеглої території біля пам’ятника Т. Г. Шевченка, прикрасити прапорцями.

до 09.03.2020. Сидоренко В. В.
6. Забезпечити перевезення звукової апаратури від Палацу культури до місця проведення заходів (ріг вулиць                   Т. Шевченка та Ф. Брандта)

09.03.2020 Тхоржевська Л. О.
7. Придбати квіти для покладання до пам’ятника Т. Шевченка під час урочистого заходу.

до 09.03.2020 Безкровна І. В.
8. Забезпечити участь творчих колективів Палацу культури, учнів дитячої музичної школи, учнів ЗОШ та позашкільних навчальних закладів, вчителів та працівників музею у міжнародних, всеукраїнських та обласних культурно-мистецьких та просвітницьких заходах і конкурсах (за запрошеннями організаторів).

Єриш Н. Л.

9. У загальноосвітніх школах міста та дошкільних навчальних закладах провести уроки, виховні години, вечори читання поезій та інші заходи, присвячені 206-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка (за окремим планом).

Єриш Н. Л.
10. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням культурно-мистецьких заходів та участю у міжнародних, всеукраїнськиїх та обласних заходах і конкурсах, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму по КЕКВ 2282.

Безкровна І. В.
11. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням культурно-мистецьких заходів та участю учнів та вчителів ЗОШ та ПНЗ у міжнародних, всеукраїнськиїх та обласних заходах і конкурсах, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти по загальному фонду.

Єриш Н. Л.

Керуючий справами                                                                                 Л. О. Тхоржевська