Про плату за оренду земель Фастівської міської ради в 2020 році

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№18-LVІ-VІІ

від 13.06.2019 року

Про плату за оренду земель Фастівської міської ради в 2020 році

У зв’язку з численними зверненнями підприємців міста Фастова, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та містобудування, у відповідності до Податкового кодексу України, Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити ставки орендної плати за земельні ділянки комунальної власності у відсотках від нормативної грошової оцінки землі, згідно з додатком.
  2. Встановити, що у разі змішаного використання земельної ділянки комунальної власності, ставка орендної плати за землю застосовуються більша, згідно додатку до даного рішення.
  3. Рішення Фастівської міської ради від 26.06.2018 р. №18/2-XLII-VІІ «Про плату за оренду земель Фастівської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Дане рішення набуває чинності з 01 січня 2020 року.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та містобудування.

Міський  голова                                                                           М.В.Нетяжук

до рішення Фастівської міської ради

№18-LVІ-VІІ

від 13.06.2019 року

Ставки орендної плати

за землю в межах міста Фастова

№ п/пВідсоткова ставка від нормативної грошової оцінки земліНа які земельні ділянки розповсюджуються
1

За земельні ділянки для підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють оптову та роздрібну торгівлю, безпосередньо в торгівлі:
1.1.

5

Торгівля хлібобулочними та молочними виробами,  дитячим харчуванням, свіжими овочами та фруктами.
1.2.5Торгівля харчовими виробами (без торгівлі лікеро-горілчаними та тютюновими виробами).
1.3.10Торгівля лікеро-горілчаними та тютюновими виробами.
1.4.7Торгівля слабоалкогольними та прохолоджувальними напоями.
1.5.12Продуктові ринки.
1.6.12Речові ринки.
1.7.7Роздрібна та оптова торгівля нафтопродуктами, зжиженим та стислим газом.
1.8.7Торгівля автомобілями та ювелірними виробами.
1.9.

6

Торгівля товарами побутової техніки, електронною технікою, побутовою хімією, товарами легкої промисловості, канцелярськими товарами, меблями.
1.105Торгівля будівельними матеріалами
1.11.10Торгівля медичними препаратами, надання медичних послуг населенню.
1.125Торгівля квітами, насінням для рослин
27Обслуговування та ремонт побутової, електронної техніки та автомобілів.
3 Землі промисловості:
3.1

3

За земельні ділянки земель промисловості, що перебувають у користуванні суб’єктів підприємницької діяльності усіх галузей, в тому числі для юридичних осіб, що забезпечують сплату податку на доходи фізичних осіб на 1 га землі за попередній рік у сумі, що еквівалентна розміру понад 180 мінімальних заробітних плат, встановлених на 01 січня поточного року.
3.25За земельні ділянки земель промисловості, що перебувають у користуванні суб’єктів підприємницької діяльності усіх галузей, в тому числі для юридичних осіб, що забезпечують сплату податку на доходи фізичних осіб на 1 га землі за попередній рік у сумі, що еквівалентна розміру від 36 до 180 мінімальних заробітних плат, встановлених на 01 січня поточного року.
3.37За земельні ділянки земель промисловості, що перебувають у користуванні суб’єктів підприємницької діяльності усіх галузей, в тому числі для юридичних осіб, що забезпечують сплату податку на доходи фізичних осіб на 1 га землі за попередній рік у сумі, що еквівалентна розміру до 36 мінімальних заробітних плат, встановлених на 01 січня поточного року.
4

7

За земельні ділянки юридичних та фізичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері права, бухгалтерського обліку, оподаткування, туристичних агентств та бюро подорожей, перукарень, салонів краси, мобільного зв’язку, готелів, ресторанів, барів, кафе, будинків відпочинку, туристичних баз, пансіонатів, кемпінгів тощо.
510

За земельні ділянки юридичних та фізичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері операцій з нерухомістю, банківських, фінансових та кредитних установ.
610За земельні ділянки юридичних та фізичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері державних лотерей.
7

5

За земельні ділянки їдалень, дитячих кафе, громадських організацій та політичних партій, підприємств транспорту та зв’язку, побутових послуг (пошиття та ремонт одягу, взуття, хімчистки, пральні), наукових та проектно-вишукувальних установ, організацій та у сфері інформатики.
87За земельні ділянки для ведення городництва
93За земельні ділянки для іншого сільськогосподарського призначення
107За земельні ділянки під індивідуальними гаражами
113За земельні ділянки під гаражними кооперативами.
124За земельні ділянки технічної інфраструктури, будинків рибалок і мисливців
133За земельні ділянки фізичної культури і спорту, молодіжних організацій
146Землі енергетики
157За земельні ділянки, що не ввійшли до цього переліку.
163На період капітального будівництва об’єктів терміном не більше  2-х років.
173За земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку

Секретар міської ради                                                        С.А. Ясінський