Про плату за оренду земель Фастівської міської ради в 2020 році

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№18-LVІ-VІІ

від 13.06.2019 року

Про плату за оренду земель Фастівської міської ради в 2020 році

У зв’язку з численними зверненнями підприємців міста Фастова, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та містобудування, у відповідності до Податкового кодексу України, Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити ставки орендної плати за земельні ділянки комунальної власності у відсотках від нормативної грошової оцінки землі, згідно з додатком.
  2. Встановити, що у разі змішаного використання земельної ділянки комунальної власності, ставка орендної плати за землю застосовуються більша, згідно додатку до даного рішення.
  3. Рішення Фастівської міської ради від 26.06.2018 р. №18/2-XLII-VІІ «Про плату за оренду земель Фастівської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Дане рішення набуває чинності з 01 січня 2020 року.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та містобудування.

Міський  голова                                                                           М.В.Нетяжук

до рішення Фастівської міської ради

№18-LVІ-VІІ

від 13.06.2019 року

Ставки орендної плати

за землю в межах міста Фастова

№ п/п Відсоткова ставка від нормативної грошової оцінки землі На які земельні ділянки розповсюджуються
1

За земельні ділянки для підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють оптову та роздрібну торгівлю, безпосередньо в торгівлі:
1.1.

5

Торгівля хлібобулочними та молочними виробами,  дитячим харчуванням, свіжими овочами та фруктами.
1.2. 5 Торгівля харчовими виробами (без торгівлі лікеро-горілчаними та тютюновими виробами).
1.3. 10 Торгівля лікеро-горілчаними та тютюновими виробами.
1.4. 7 Торгівля слабоалкогольними та прохолоджувальними напоями.
1.5. 12 Продуктові ринки.
1.6. 12 Речові ринки.
1.7. 7 Роздрібна та оптова торгівля нафтопродуктами, зжиженим та стислим газом.
1.8. 7 Торгівля автомобілями та ювелірними виробами.
1.9.

6

Торгівля товарами побутової техніки, електронною технікою, побутовою хімією, товарами легкої промисловості, канцелярськими товарами, меблями.
1.10 5 Торгівля будівельними матеріалами
1.11. 10 Торгівля медичними препаратами, надання медичних послуг населенню.
1.12 5 Торгівля квітами, насінням для рослин
2 7 Обслуговування та ремонт побутової, електронної техніки та автомобілів.
3   Землі промисловості:

3

За земельні ділянки земель промисловості, що перебувають у користуванні суб’єктів підприємницької діяльності усіх галузей, в тому числі для юридичних осіб, що забезпечують сплату податку на доходи фізичних осіб на 1 га землі за попередній рік у сумі, що еквівалентна розміру понад 180 мінімальних заробітних плат, встановлених на 01 січня поточного року.
3.2 5 За земельні ділянки земель промисловості, що перебувають у користуванні суб’єктів підприємницької діяльності усіх галузей, в тому числі для юридичних осіб, що забезпечують сплату податку на доходи фізичних осіб на 1 га землі за попередній рік у сумі, що еквівалентна розміру від 36 до 180 мінімальних заробітних плат, встановлених на 01 січня поточного року.
3.3 7 За земельні ділянки земель промисловості, що перебувають у користуванні суб’єктів підприємницької діяльності усіх галузей, в тому числі для юридичних осіб, що забезпечують сплату податку на доходи фізичних осіб на 1 га землі за попередній рік у сумі, що еквівалентна розміру до 36 мінімальних заробітних плат, встановлених на 01 січня поточного року.
4

7

За земельні ділянки юридичних та фізичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері права, бухгалтерського обліку, оподаткування, туристичних агентств та бюро подорожей, перукарень, салонів краси, мобільного зв’язку, готелів, ресторанів, барів, кафе, будинків відпочинку, туристичних баз, пансіонатів, кемпінгів тощо.
5 10

За земельні ділянки юридичних та фізичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері операцій з нерухомістю, банківських, фінансових та кредитних установ.
6 10 За земельні ділянки юридичних та фізичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері державних лотерей.
7

5

За земельні ділянки їдалень, дитячих кафе, громадських організацій та політичних партій, підприємств транспорту та зв’язку, побутових послуг (пошиття та ремонт одягу, взуття, хімчистки, пральні), наукових та проектно-вишукувальних установ, організацій та у сфері інформатики.
8 7 За земельні ділянки для ведення городництва
9 3 За земельні ділянки для іншого сільськогосподарського призначення
10 7 За земельні ділянки під індивідуальними гаражами
11 3 За земельні ділянки під гаражними кооперативами.
12 4 За земельні ділянки технічної інфраструктури, будинків рибалок і мисливців
13 3 За земельні ділянки фізичної культури і спорту, молодіжних організацій
14 6 Землі енергетики
15 7 За земельні ділянки, що не ввійшли до цього переліку.
16 3 На період капітального будівництва об’єктів терміном не більше  2-х років.
17 3 За земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку

Секретар міської ради                                                        С.А. Ясінський