Про плату за оренду земель Фастівської міської ради

• 04.04.2019
Ставки орендної плати
за землю в межах міста Фастова
Ставка
На які земельні ділянки розповсюджуються
1
За земельні ділянки для підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють оптову та роздрібну торгівлю, безпосередньо в торгівлі:
1.1.
5
Торгівля хлібобулочними та молочними виробами, дитячим харчуванням, свіжими овочами та фруктами.
1.2.
5
Торгівля харчовими виробами (без торгівлі лікеро-горілчаними та тютюновими виробами).
1.3.
10
Торгівля лікеро-горілчаними та тютюновими виробами.
1.4.
7
Торгівля слабоалкогольними та прохолоджувальними напоями.
1.5.
Продуктові ринки.
1.6.
Речові ринки.
1.7.
7
Роздрібна та оптова торгівля нафтопродуктами.
1.8.
7
Торгівля автомобілями та ювелірними виробами.
1.9.
6
Торгівля товарами побутової техніки, електронною технікою, побутовою хімією, товарами легкої промисловості, канцелярськими товарами, меблями.
Торгівля будівельними матеріалами
1.11.
10
Торгівля медичними препаратами, надання медичних послуг населенню.
5
Торгівля квітами, насінням для рослин
2
7
Обслуговування та ремонт побутової, електронної техніки та автомобілів.
3
За земельні ділянки для промислових підприємств та виробничої діяльності суб’єктів підприємницької діяльності усіх галузей.
4
7
За земельні ділянки юридичних та фізичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері права, бухгалтерського обліку, оподаткування, туристичних агентств та бюро подорожей, перукарень, салонів краси, мобільного зв’язку, готелів, ресторанів, барів, кафе, будинків відпочинку, туристичних баз, пансіонатів, кемпінгів, природо-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення.
10
За земельні ділянки юридичних та фізичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері операцій з нерухомістю, банківських, фінансових та кредитних установ.
10
За земельні ділянки юридичних та фізичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері державних лотерей.
5
За земельні ділянки їдалень, дитячих кафе, державних та комунальних підприємств, громадських організацій та політичних партій, підприємств транспорту та зв’язку, побутових послуг (пошиття та ремонт одягу, взуття, хімчистки, пральні), наукових та проектно-вишукувальних установ, організацій та у сфері інформатики.
8
3
За земельні ділянки для ведення городництва, іншого сільськогосподарського призначення
9
7
За земельні ділянки під індивідуальними гаражами
3
За земельні ділянки під гаражними кооперативами.
11
4
За земельні ділянки технічної інфраструктури, будинків рибалок і мисливців
3
За земельні ділянки фізичної культури і спорту, молодіжних організацій
13
Землі енергетики
14
7
За земельні ділянки, що не ввійшли до цього переліку.
15
3
На період капітального будівництва об’єктів терміном не більше 2-х років.
16
3
За земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку