Про погодження фінансового плану Комунального  некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на 2020 рік

• 29.02.2020

Київської обасті

РІШЕННЯ

Від   21.02.2020                                                                            №113

Про погодження фінансового плану

Комунального  некомерційного

підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр

первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на 2020 рік

З метою вдосконалення системи фінансового планування, підвищення ефективності роботи та розвитку Комунального  некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», керуючись,  ст.78 Господарського кодексу України, пп.4 п. «а» статті 27, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити фінансовий план Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) на 2020 рік ( додається).
  1. Відповідальність за виконанням даного рішення покласти на директора КНП ФМР «ФМЦПМСД».
  2. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                      М.В.Нетяжук

Додаток 113.1