Про погодження фінансового плану КП ФМР «Фастів-благоустрій» на 2020 рік

• 11.11.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                               №

м. Фастів

Про  погодження фінансового плану

КП ФМР «Фастів-благоустрій»  на 2020 рік

З метою підвищення ефективності управління підприємствами комунальної власності територіальної громади м.Фастів, діючи  у відповідності до рішення Фастівської міської ради №13-VIII-VII від 29.01.2016 року «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів»,  ст.78 Господарського кодексу України, керуючись пп.4 п. «а» статті 27, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити фінансовий план КП ФМР «Фастів-благоустрій» на 2020 рік.
  2. Відповідальність за виконанням даного рішення покласти на в.о. директора КП ФМР «Фастів-благоустрій»
  3.  Контроль за виконанням  даного рішення покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                               М.В.Нетяжук

ФІНАНСОВИЙ ПЛАН ПІДПРИЄМСТВА НА 2020 рік

Пояснювальна записка