Про погодження фінансового плану КП ФМР «Фастівтепломережа» на 2020 рік

• 18.11.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.11.2019                                                                                 №597

Про погодження фінансового плану

КП ФМР «Фастівтепломережа»

на 2020 рік

З метою підвищення ефективності управління підприємствами комунальної власності територіальної громади м. Фастів, діючи у відповідності до рішення Фастівської міської ради №13-VIII-VII від 29.01.2016 року «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів»,  ст. 78 Господарського кодексу України, керуючись пп. 4 п. «а» статті 27, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити фінансовий план КП ФМР «Фастівтепломережа» на 2020 рік.
  2. Відповідальність за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обов’язки директора КП ФМР « Фастівтепломережа».
  3. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                         М.В.Нетяжук

Фін.план КП Фастівтепломережа