Про погодження Програми відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження та термомодернізації багатоквартирних будинків в м. Фастові на 2020-2021 роки

• 28.02.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.02.2020                                                                                             №  48

Про погодження Програми відшкодування частини

суми кредиту, залученого ОСББ на впровадження

заходів з енергозбереження та термомодернізації
багатоквартирних будинків в м. Фастові на 2020-2021 роки

В зв’язку із необхідністю здійснення енергоефективної модернізації житлового фонду м. Фастів, підтримки на рівні місцевого самоврядування Урядової програми
« теплих кредитів » та широкого залучення додаткових джерел фінансування капітальних вкладень; з метою залучення ОСББ довпровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності будівель;враховуючи пункт 3 доручення голови КОДА № 58-1 від 26.12.2019 за підсумками он-лайн наради щодо зменшення вартості централізованого опалення для населення та фінансування програм енергоефективності на 2020 рік, спрямованих на утеплення багатоквартирних будинків; відповідно до Закону України «Про енергозбереження »,  Постанови Кабінету Міністрів України №1056 від 17.10.2011 « Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження »; керуючись п. 1 ч. 2 ст. 52 Закону України  « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити Програму відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження та термомодернізації багатоквартирних будинків у м. Фастові на 2020-2021 роки (надалі – Програма) (додається).
  2. Сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ виконавчого комітету Фастівської міської ради винести на розгляд та затвердження чергової сесії Фастівської міської ради Програму.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва.

Міський голова                                                                                         М.В. Нетяжук

Додаток 48.1