Про погодження режиму роботи бар – ресторану «Стара Прага» за адресою: вул. Івана Мазепи, 11, м. Фастів, ФО-П Дмитриченко Л. А.

• 24.10.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.10.2019                                                                                                                     № 532

м. Фастів

Про погодження режиму роботи

бар – ресторану «Стара Прага»

за адресою: вул. Івана Мазепи, 11, м. Фастів,

ФО-П Дмитриченко Л. А.

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Дмитриченко Лариси Андріївни від 20.09.2019 р. щодо погодження режиму роботи бар – ресторану «Стара Прага» за адресою: вул. Івана Мазепи, 11, м. Фастів, керуючись рішенням виконкому Фастівської міської ради від 20.12.2013 року № 448 «Про затвердження Положення про порядок погодження режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування та іншого призначення на території м. Фастова» із змінами, та  пп. 4 п. б ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити режим роботи бар – ресторану «Стара Прага» за адресою: вул. Івана Мазепи, 11, м. Фастів, згідно з додатком.
  2. Фізичній особі – підприємцю Дмитриченко Л. А. інформувати споживачів щодо заборони реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) на території м. Фастів у період з 22.00 годин до 10.00 годин щоденно, враховуючи вихідні дні та свята, відповідно до рішення Фастівської міської ради № 8-XLIII-VII від 27.08.2018 р. «Про упорядкування торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пивом на території м. Фастова».
  3. Фізичній особі – підприємцю Дмитриченко Л. А. забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 р. N 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торгівельного обслуговування на ринку споживчих товарів», наказу Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України від 24 липня 2002р. №219 «Про затвердження правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства» та інформувати виконавчий комітет Фастівської міської ради в разі припинення діяльності.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського    голови Зикову О. Б.

Міський голова                                                                                          М. В. Нетяжук

до рішення  виконкому

№ 532 від 21.10.2019 р.

Р Е Ж И М   Р О Б О Т И

Бар – ресторан «Стара Прага» за адресою:

вул. Івана Мазепи, 11, м. Фастів

ФО-П Дмитриченко Л. А.

Запропонований режим роботи:

Середа: з 12:00 год. до 24:00 год.

Четвер – Неділя: з 14:00 год. до 24:00 год.

Вихідні дні: понеділок і вівторок

Без обідньої перерви

Керуючий справами                                                     Л. О. Тхоржевська