Про погодження розміру батьківської плати за навчання у КЗ ФМР “Фастівська дитяча музична школа” та пільг для окремих категорій учнів на 2019-2020 навчальний рік

• 11.07.2019

Від                                                   №

м. Фастів

Про погодження розміру батьківської

плати за навчання у КЗ ФМР “Фастівська

дитяча музична школа” та пільг для

окремих категорій учнів на 2019-2020

навчальний рік

Відповідно до ст. 26 Закону України “Про позашкільну освіту”, Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997 року № 260 “Про встановлення розміру батьківської плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей”, Положення про початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади системи Міністерства культури і мистецтв України, затвердженого наказом Міністерства культури і мистецтв України від 06.09.2001 року № 523, з метою упорядкування батьківської плати за навчання та встановлення пільг для окремих категорій учнів КЗ ФМР “Фастівська дитяча музична школа” на 2019-2020 навчальний рік, керуючись пп. 1 п. а, пп. 9, п. бст. 32 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити розмір щомісячної (включаючи осінні, зимові та весняні канікули та карантин) батьківської плати за навчання у Комунальному закладі Фастівської міської ради “Фастівська дитяча музична школа” на 2019–2020 навчальний рік:
  • відділ струнно-щипкових інструментів (бандура) – 90 грн.
  • відділ струнно-щипкових інструментів (домра) –130 грн.
  • відділ духових та ударних інструментів – 130 грн.
  • скрипічний  відділ – 130 грн.
  • відділ  народних  інстументів (баян, акордеон) – 130 грн.
  • відділ сольного, естрадногоспіву – 180 грн.
  • відділ фортепіано – 180 грн.
  • відділ струнно-щипкових інструментів (гітара) – 180 грн.

1. Погодити  пільги  по  оплаті  за  навчання  учнів  у  дитячій  музичній  школі:

2.1 Звільнитивід оплати за навчаннядітей з багатодітних та малозабезпеченихсімей, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, віком до 18 років, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків.

2.2 Зменшити оплату за навчання:

• при наявності 2-х і більшеучнів з однієїсім’ї, якінавчаються в дитячіймузичнійшколі, за 1 дитину вноситься 100%, заінших по 50% відсуми оплати за навчання;
  • учні, якінавчаються на 2-х і більшеінструментахвносять 100% оплати за один інструмент і по 50% відвстановленої оплати за іншімузичніінструменти;
  • у разіхворобиучняпротягом одного і більшемісяців, при наявностідокументівлікувального закладу та заяви батьків, за перший місяцьхворобисплачується 100%, за наступні – 50% відрозмірумісячноїплати;
  • дітям, батьки яких є учасникамибойовихдій, при наявностіпосвідчення УБД, на 50% відвартості оплати за навчання
  1. Плата за навчаннясплачуєтьсяубанк до 15 числа поточного місяця.
  2. Контроль за виконаннямданогорішенняпокласти на заступника міськогоголовиО. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                     М. В. Нетяжук