Про погодження та підписання Угоди про співробітництво і партнерство між містом Фастовом і містом Переяславом Київської області

• 07.02.2020

Проєкт

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Про погодження  та підписання  Угоди про співробітництво і партнерство між містом Фастовом і містом Переяславом

Враховуючи взаємну зацікавленість у подальшому поглибленні, зміцненні та розширенні економічного і культурного співробітництва,                      з метою практичної реалізації домовленостей, щодо започаткування партнерства між містом Переяславом Київської області та містом Фастовом Київської області, відповідно до ст.ст.25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити укладення Угоди про співробітництво і партнерство між містом Фастовом і містом Переяславом Київської області(додається).
  2. Доручити міському голові Нетяжуку М.В. підписати Угоду про співробітництво і партнерство між містом Фастовом і містом Переяславом Київської області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, зв’язків із ЗМІ, громадськістю та політичними партіями.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук

до рішення міської ради

У Г О Д А

про  співробітництво  і  партнерство  між  Фастовом і

містом Переяславом Киїівської області

«___» __________ 2020 року                                                                м.Фастів

Місто Переяслав, в особі міського голови Тараса Костіна та місто Фастів, в особі міського голови Михайла Нетяжука (далі – Сторони), що діють на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», усвідомлюємо необхідність та важливість запровадження партнерських і ділових відносин на рівні органів місцевого самоврядування.

Угода, підписана Сторонами, сприятиме започаткуванню і розвитку ефективної співпраці у різних галузях життєдіяльності міст Фастова та Переяслава.

Налагодження двостороннього співробітництва сприятиме зміцненню дружніх зв’язків, розширенню спектру партнерських рівноправних взаємовідносин, вирішенню культурних, соціальних, економічних, екологічних питань, а також забезпечить обмін досвідом між депутатським корпусом та працівниками місцевого самоврядування Сторін.

Співробітництво та партнерство здійснюватиметься у таких напрямах діяльності:

• Економіка;
  • Туризм;
  • Культура;
  • Мистецтво;
  • Спорт;
  • Освіта;
  • Охорона здоров’я;
  • Розвиток громадянського суспільства;
  • Комунальна сфера та благоустрій;
  • Залучення інвестицій.

Ці партнерські стосунки повинні сприяти налагодженню плідної співпраці та обміну досвідом на взаємовигідних умовах між містом Переяславом і містом Фастовом.

Міський голова                                                    Міський голова

міста Фастова                                                          міста Переяслава

__________ М.В.Нетяжук                                   _________   Т.В.Костін

Секретар  міської  ради                                                                         С.А.Ясінський