Про погодження внесення змін до Комплексної програми розвитку культури міста Фастова на період 2017-2020 років

• 28.02.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від  21.02.2020                                                                                                           № 46

м. Фастів

Про погодження внесення змін до

Комплексної програми розвитку культури

міста Фастова на період 2017-2020 років

З метою належного функціонування та розвитку галузі культури в місті Фастові, з метою залучення коштів з інших джерел для реалізації проектів соціально-культурної та інфраструктурної сфери міста, керуючись п.1 ч.2 ст.52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити внесення змін до Комплексної програми розвитку культури міста Фастова на період 2017–2020 років (далі Програма), затвердженої рішенням Фастівської міської ради № 12-ХХІІ-VІІ від 22.12.2016 року, а саме: розділ ІХ “Заходи з виконання Програми” доповнити пунктом 8 “Залучення коштів з інших джерел фінансування на розвиток культури та інфраструктури” відповідно до додатку.
  2. Доручити управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради подати на розгляд Фастівської міської ради питання “Про внесення змін до Комплексної програми розвитку культури міста Фастова на період 2017-2020 років”.
  3. Доручити заступнику міського голови О. П. Давиденко здійснити контроль за виконанням цього рішення.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

до рішення виконкому

№  46     від 21.02.2020

Зміни  до Комплексної програми розвитку культури

міста Фастова на період 2017–2020 років, затвердженої рішенням

Фастівської міської ради № 12-ХХІІ-VІІ  від 22.12.2016 року

Розділ ІХ  Заходи з виконання Програми

1. Залучення коштів з інших джерел фінансування на розвиток

культури та інфраструктури

Завдання: участь у грантових конкурсах українських та іноземних організацій; реалізація проектів із розвитку соціально-культурної сфери та інфраструктури міста; залучення для реалізації проектів культурної галузі та інфраструктурної сфери міста коштів інших джерел фінансування.

Очікуваний результат: створено сприятливе культурне середовище для розвитку  громадян та реалізації їх творчих здібностей; сформовано позитивний імідж міста; покращення інфраструктури для розвитку культури та туризму.

Зміст заходу Механізм реалізації Термін виконання Виконавець Орієнтовні обсяги фінансування

тис. грн

1. Реалізація заходів, завдань та цілей, передбачених проектами за кошти з інших джерел фінансування (гранти, дарунки, кредити тощо) Проведення культурно-мистецьких, просвітницьких, розважальних та інших заходів, придбання обладнання та матеріалів, вдосконалення інфраструктури, покращення інформування населення та інше

2020 рік Виконавчий комітет Фастівської міської ради та його структурні підрозділи, комунальні підприємства міста управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради В межах бюджетних коштів та коштів, що надійшли  з інших джерел фінансування (гранти, дарунки, кредити тощо)