Про погодження зняття з місця реєстрації  гр. Осіпяна А.М.

• 22.01.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 17.01.2020                                                                                                                                            №  25

м. Фастів

Про погодження зняття з місця

реєстрації  гр. Осіпяна А.М.

Розглянувши заяву гр. Осіпяна Вачагана Миколайовича опікуна    гр. ***,  *** р.н. щодо погодження зняття з  реєстрації місця проживання недієздатної особи за адресою: **** в зв’язку з ***, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 року №207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», протоколу засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради від 10.01.2020 року №1 та керуючись підпунктом 4 пункту „б” частини першої статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити зняття з реєстрації місця проживання гр. Осіпяна Артура Миколайовича, *** р.н. за адресою: ****
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Давиденко О. П.

Міський голова                                                                 М. В. Нетяжук