Про попередню оплату товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти

• 06.02.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    04.02.2020                                                                                                       № 28 од

Про попередню оплату товарів, робіт і послуг

за бюджетні кошти

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 року № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти,  п.20, ч.4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”

1. Установити, що розпорядники (одержувачі) бюджетних коштів,які включені до мережі виконавчого комітету Фастівської міської ради у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати попередню оплату.

1. Розмір, строк, кількість платежів з попередньої оплати в межах строку визначаються розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів за погодженням з головним розпорядником бюджетних коштів – виконавчим комітетом Фастівської міської ради.

1. Розпорядники (одержувачі) бюджетних коштів, які включені до мережі виконавчого комітету Фастівської міської ради, зобов’язані вживати відповідні заходи з метою недопущення простроченої дебіторської заборгованості. У разі наявності такої заборгованості інформувати виконавчий комітет Фастівської міської ради в триденний строк з моменту її виникнення.

1. Розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів , які включені до мережі виконавчого комітету Фастівської міської ради, при укладанні договорів про закупівлю товарів, робіт і послуг відповідно до законодавства враховувати наступне:

• нездійснення попередньої оплати виконавцям робіт, постачальникам товарів і надавачам послуг, якими порушено умови договорів щодо попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, укладених із розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів у мережі безпосереднього головного розпорядника бюджетних коштів;

–   повернення після закінчення строку, визначеного у договорі про закупівлю товарів, робіт і послуг, виконавцями робіт, постачальниками товарів і надавачами послуг невикористаних сум попередньої оплати та застосування штрафних санкцій у разі невчасного повернення таких коштів;

– спрямування сум попередньої оплати за капітальними видатками та державними контрактами виконавцям робіт, постачальникам товарів і надавачам послуг (крім нерезидентів) на не бюджетні рахунки, відкриті на їх ім’я в органах Державної казначейської служби у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів виконавцями робіт, постачальниками товарів і надавачами послуг виключно з таких рахунків на цілі, визначені договорами про закупівлю товарів, робіт і послуг, з наданням підтвердних документів органам Державної казначейської служби для здійснення платежів.

1. Покласти персональну відповідальність на розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів в особі керівників за дотримання норм законодавства при здійсненні попередньої оплати товарів, робіт і послуг та контролю термінів її погашення, своєчасного взяття зобов’язань та їх оплати, застосування штрафних санкцій у разі невчасного повернення таких коштів.

6.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                       М.В. Нетяжук