Про Порядок  надання адресної матеріальної допомоги для сімей/дітей  військовослужбовця, який загинув (помер) під час проходження військової служби, Героя Небесної сотні

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                Від 24.07.2020                                                                       № 350

Про Порядок  надання адресної матеріальної допомоги

для сімей/дітей  військовослужбовця, який загинув (помер)

під час проходження військової служби, Героя Небесної сотні

 

З метою забезпечення додаткової  соціальної підтримки, допомоги сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців,Героя Небесної сотні,  створення належних умов для їх життєзабезпечення,  реалізації  Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил,учасників бойових дій та вшанування пам’яті загиблих на 2019-2020 роки, (з урахуванням внесених змін), керуючись Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального  захисту»,  згідно ст. 34,ст.40,  ст.52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет  Фастівської міської ради

вирішив:

1.Затвердити Порядок надання адресної матеріальної допомоги для сімей/дітей

військовослужбовця, який загинув (помер)під час проходження військової служби, Героя

Небесної сотні, громадянам міста Фастів, що додається.

2.Визнати таким,що втратив чинність Порядок надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих

учасників бойових дій до Дня Захисника України, затверджений Рішенням  виконавчого

комітету Фастівської міської ради № 434 від 20.09.2016р.

3.Контроль за виконання даного  рішення покласти на заступника міського голови з

гуманітарних питань Давиденко О.П.

 

Міський голова                                                                                                           М.В.Нетяжук

 

 

Додаток до

   Рішення виконавчого комітету

   Фастівської міської ради

   від_24.07.2020року №_350 __

 

ПОРЯДОК
надання адресної матеріальної
допомоги для  сімей/дітей  військовослужбовця, який загинув (помер) під час проходження військової служби, Героя Небесної сотні

 

1.Порядок надання адресної матеріальної допомоги у рамках міської  комплексної Програми соціальної підтримки  сімей загиблих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасників бойових дій та вшанування пам’яті загиблих на 2019-2020роки,за рахунок коштів міського бюджету (далі – Порядок) розроблено для забезпечення виконання пункту 1.3. розділу VІІ Напрямки реалізації та заходи Програми : Соціальна підтримка учасників бойових дій та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та Революції гідності, військовослужбовців і поранених учасників АТО/ООС, затвердженої рішенням № 4-XLVІ-VІІ сесії Фастівської міської ради від 11 грудня 2018р., з метою упорядкування  виплати.

 1. 2. Порядок визначає механізм та умови надання адресної матеріальної допомоги найбільш соціально вразливій категорії громадян міста Фастів, членам сімей/дітей військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби, членам сім’ї Героя Небесної сотні, на вирішення соціально — побутових проблем :   реабілітацію, триваледороговартісне лікування, самостійне оздоровлення,  оздоровлення та відпочинок дитини, віком до 18років (на час дії пільгового посвідчення), тощо, як одного з видів соціальної допомоги ( далі-матеріальна допомога).
 2. Матеріальна допомога є безповоротною допомогою, що надається відповідній пільговій категорії мешканцівміста Фастів в грошовій формі за рахунок коштів міського бюджету, у межах кошторисних видатків на відповідний бюджетний період.
 3. Матеріальна допомога надається на вирішення соціально- побутових проблем один раз протягом календарного року та інша допомога до 14 жовтня-Дня Захисника України.
 4. 5. Матеріальна допомога надається на підставі :

– заяви осіб даної категорії на ім’я міського голови про наявність соціально-побутовихпроблем;

-подання з завіренням списків  в управлінні соціального захисту населення, з зазначенням прізвища,  ім’я,  по батькові, адреси, номеру пільгового посвідчення члена сім’ї  до Дня Захисника України.

Розгляд заяв та пропозицій відбувається  під час засідання  робочої групи виконавчого комітету Фастівської міської ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги громадянам міста Фастів, що приймає  рішення про надання адресної матеріальної допомоги, керуючись міською комплексною Програмою соціальної  підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції,  операції  об’єднаних сил, учасників бойових дій та вшанування пам’яті загиблих,даним порядком, на  підставі матеріалів підготовлених  відділом по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Фастівської міської ради.

 1. У цьому Положенні терміни вживаються у такому значенні:

До членів сім’ї загиблого(померлого) належать:

— дружина ( чоловік),
— батьки ( мати, батько),
— неповнолітня дитина,

за наявності отриманого посвідчення для  членів сімей/дітей військовослужбовців  які загинули (померли)під час проходження військової служби,Революції гідності,що проживали (стосується загиблих, які були зареєстровані в м. Фастів), та проживають (стосується членів сім’ї загиблого, які зареєстровані в м. Фастів).

 1. Допомога надається без урахування сукупного доходу сім’ї.
 2. Матеріальна допомога на вирішення соціально- побутових проблемнадається  даній

категорії громадян за поданими наступними  документами:

– Заява на ім’я міського голови з зазначенням обставин;

-Копія паспорту (1,2,11 сторінка) заявника.

-Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків  або серія та номер паспорта з відміткою про відмову від прийняття такого номера.

– Копія посвідчення відповідної установи, організації (закладу), як члена сім’ї військовослужбовця , загибель (смерть) якого пов’язана з проходженням військової служби, Революції Гідності.

 1. Матеріальна допомога – до  14 жовтня – Дня захисника України,  надається щороку,відповідно розпорядження міського голови, згідно списків завірених в управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, в межах бюджетних призначень на поточний рік.

9.1.  Даний вид  матеріальної допомоги для членів сімей/дітей  військовослужбовця, який загинув(помер) під час проходження військової служби, членам сім’ї  Героя Небесної сотні, громадянам міста Фастів, надається 1 раз на рік кожному із членів сім’ї ( зареєстрованих у м. Фастів) загиблого(померлого) до 14 жовтня.

 1. Підставою для здійснення виплати матеріальної допомоги є розпорядження міського голови.

11.Протягом трьох робочих днів з дня підписання розпорядження міськогоголови про надання адресної матеріальної грошової допомоги,  Фастівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує членів сімей військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби, членів  сім’ї  Героя Небесної сотні про результати розгляду звернень, щодо надання матеріальної допомоги.

 1. Для отримання адресної матеріальної допомоги особи з числа членів сімей/дітей , надають до фінансово-господарського відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради такі документи:

—оригінал паспорту (1,2,11 сторінка) отримувача;
—оригінал реєстраційного номера облікової картки платника податків або серія та номер паспорта з відміткою про відмову від прийняття такого номера;
—оригінал пільгового посвідчення особи/дитини.

 1. Обробка персональних даних здійснюється з урахуванням вимог Закону України ” Про захист персональних даних”.
 2. Відповідно до підпункту 165.1.1. пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України даний вид адресної матеріальної допомоги допомога не підлягає оподаткуванню та перераховується на особистий рахунок заявника або на розрахунковий рахунок,  або готівкова виплата під розпис ( за вимогою).

 

 

Керуючий справами                                                                                      Л.О.Тхоржевська

 

 

 

 

  БІЛЬШЕ НОВИН

  ДИВИТИСЬ