Про право відкривати, закривати рахунки в банках, розпорядження рахунками та підпису в розрахункових, касових та інших фінансових документах

• 11.12.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  11.12.2019                                                                       № 403од

м. Фастів

Про  право відкривати, закривати рахунки

в банках, розпорядження рахунками та підпису

в розрахункових, касових та інших фінансових

документах

Відповідно до п.11 Наказу МФУ №938 від 23.08.2012 року «Про  затвердження Порядку  казначейського  обслуговування місцевих бюджетів», керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Надати право фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради відкривати та закривати рахунки в банках:

– Цедзінській Людмилі Василівні – начальнику фінансового управління     виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1. Надати право розпоряджатися банківськими рахунками та право підпису в розрахункових, касових документах та інших банківських/фінансових документах:

– Цедзінській Людмилі Василівні – начальнику фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради;

– Лазоренко Мирославі Анатоліївні – заступнику  начальника – начальнику бюджетного відділу фінансового управління;

– Новіковій Ельвірі Вікторівні – начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності, головному бухгалтеру фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради;

– Крушинській Анжелі Євгеніївні – економісту І категорії відділу бухгалтерського обліку та  звітності фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1. З прийнятим розпорядженням ознайомити Цедзінську Л.В.,     Лазоренко М.А., Новікову Є.В., Крушинську А.Є.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б.

Міський голова                                                           М.В.Нетяжук